onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Навчання у школі новопризначеного керівника

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 03 березня 2017 року на базі районного методичного кабінету відбулося чергове заняття у школі новопризначеного керівника.

На засідання школи прибули керівники ДНЗ «Веселка» с. Зятківці Шевчук О.І., ДНЗ «Котигорошко» с. Губник Кисіль А.А., ДНЗ «Сонечко» с. Кунка Колісниченко О. М., ДНЗ «Колосок» с. Михайлівка Драч Л.Ф., ДНЗ «Дзвіночок» с. Харпачка Шикирява Л.Г.

Методист РМК Подчос В.М. провів з учасниками заходу практичне заняття щодо створення безпечних умов для учасників навчально-виховного процесу, а саме, дотримання вимог безпеки життєдіяльності та охорони праці працівників та вихованців, ведення виконавчої документації, виконання наказів, розпоряджень та інших інструктивно-методичних документів.

До роботи також долучився старший інспектор відділу з питань реалізації державної освіти в галузі освіти райдержадміністрації Левандовський Я.В.

Вимоги щодо розроблення та затвердження номенклатури справ дошкільного навчального закладу детально розкрила методист РМК Діхтяр М.Д.

Учасники заходу переглянули відеоролик заняття, полілогу, проведених з дітьми старшої (вихователь ДНЗ №7 Білецька Ю.В.) та різновікової (вихователь ДНЗ №2 Дідицька А.С.) груп, проаналізували, сформулювали висновки та рекомендації.

SAM 8428

SAM 8432