onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — День пам'яті Петра Коваленка

Жорстока війна на Сході України залишила вічний біль для жителів села Рахнівка та всієї Гайсинщини, адже  втратили одного з кращих своїх односельчан, патріота, який віддав за свою країну найдорожче – життя.

24 лютого 2017 року в стінах НВК с. Рахнівка усі присутні вшановували пам'ять загиблого в зоні АТО Коваленка Петра Миколайовича, десантника 95-ї окремої аеромобільної бригади м. Житомир.

25 лютого 207 року йому мало б виповнитися 23 роки. Віддати шану та згадати веселого, привітного, доброго хлопця мали змогу батьки загиблого, односельчани, учні, вчителі НВК та Чечелівський сільський голова Анатолій Михайлович Штельмах.

Схиляємо голови перед подвигом Петра, який віддав своє життя заради майбутнього України. Вічна пам'ять Герою!

Всіх, давно і недавно на війні полеглих

Згадаєм з вдячністю й сльозою на очах

Так віддано і щиро захищати Батьківщину

Повинен кожний патріот і кожен з нас!

Коваленко Петро Миколайович