onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Освітянська нарада

Сьогодні під керівництвом голови райдержадміністрації Владислава Уткіна спільно з головою районної ради Григорієм Боровим та начальником управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Валентиною Шрамко відбулася розширена нарада з директорами навчальних закладів за участю міського та сільських голів району на тему «Аналіз фінансування галузі освіти у 2016 році, визначення першочергових заходів для зміцнення матеріально-технічної бази освітніх закладів району у 2017 році». Відкриваючи нараду, Владислав Анатолійович зазначив, що ще на початку грудня 2016 року були проведені зустрічі голів райдержадміністрації, районної ради з міським та сільськими головами, директорами шкіл, позашкільних та дошкільних закладів стосовно розвитку галузі освіти Гайсинського району в 2017 році. Також були розглянуті ті проблеми та нагальні потреби, які виникли у освітніх закладах і потребують вирішення з залученням неабияких коштів. За результатами цих співбесід було вивчено та проаналізовано всі подані пропозиції щодо утримання і розвитку своїх закладів на відповідних територіях. І для того, щоб вийти на оптимальний варіант і основний напрямок, крім того, що ще потрібно фінансувати й інші галузі, та максимально посприяти галузі освіти вирішено провести роботу в три етапи. Першим етапом були співбесіди; другий – сьогоднішня нарада, де до відома присутніх буде доведено усі фінансові показники збиті по різних напрямках фінансування галузі освіти; третій етап – це вже остаточне рішення стосовно фінансування закладів освіти району для покращення матеріально-технічної бази у 2017 році. Далі про аналіз фінансування галузі освіти у 2016 році, визначення першочергових заходів для зміцнення матеріально-технічної бази освітніх закладів району у 2017 році детально проінформувала начальник управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Валентина Шрамко.

Присутні мали можливість задати питання керівникам району. Учасники наради були ознайомлені з останніми подіями, що відбуваються в районі; проблемами, що виникають і шляхами їх вирішення. Були нагороджені навчальні заклади за вагомий внесок у допомогу воїнам АТО.

p2036546

p2036552