onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Юнацькі ігри з настільного тенісу

23 січня в тенісному залі НВК: Гайсинська СЗШ - інтернат І-ІІІ ст. – гімназія проведений перший вид ІV Юнацьких спортивних ігор Гайсинського району з настільного тенісу.

В змаганнях взяли участь представники 14 навчальних закладів (18 юнаків і 15 дівчат). Юнаки виявляли фіналістів в 4-х а дівчата в 3-х групах. В результаті напружених фінальних змагань переможцями в індивідуальному заліку стали представники НВК: інтернат – гімназії Каращенко Вадим та Король Руслана, другі місця вибороли Бурбелюк Назар (Куна) та Рогатюк Катерина (Гунча), а треті – Рибаченко Ігор (Бондурі) та Бузювака Інна (Куна). В командних змаганнях перемогли юні тенісисти НВК: Гайсинська СЗШ – інтернат І-ІІІ ст. – гімназії, на другому місці школярі СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна, а на третьому студенти медичного коледжу.