onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Для дітей Гайсинщини придбали нові шкільні автобуси

Напередодні Дня Соборності України, у рамках реалізації районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки, прийнятої на 3 сесії районної ради 7 скликання 24.12.2015 року, у Гайсинському районі два спеціалізовані транспортні засоби закуплені за сприяння районної державної адміністрації та районної ради за кошти з районного бюджету, у результаті проведених відкритих торгів управлінням освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації.
     Зазначені шкільні автобуси «ATAMAN», призначені для перевезення дітей шкільного віку, виготовлені відповідно до вимог «ДСТУ 7013:2009», сучасні, розраховані на 30 посадкових місць, обладнані внутрішніми гучномовними пристроями, доступними для користування водієм, мають сучасну паливну систему, що зменшує шкідливі вихлопи у повітря, автономне опалення, додаткові люки. Автобуси обладнані світильниками, робоче місце водія обладнане тахографом, звуковою і світловою сигналізацією про перевищення швидкості 70 км/год, кнопки сигналізації «Прошу зупинитись!», розташовані вздовж стінок салону автобуса. Усі пасажирські сидіння спеціально розроблені під школярів, мають ремені безпеки, інтегровані підголівники, підлокітники. Такий транспорт буде комфортабельний та безпечний для учнів та їх наставників.
       Таким чином, на сьогоднішній день парк шкільних автобусів Гайсинського району налічує 9 одиниць, що дає змогу регулярно та безоплатно перевозити 374 школярі та 186 педагогічних працівників до місця навчання і додому.
        Але на цьому робота щодо придбання нових автобусів не завершена і маємо сподівання, що і у 2017 році будуть вдало проведені заходи по придбанню нових шкільних автобусів для організації повноцінного підвозу та навчального процесу у закладах освіти Гайсинського району.