onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Педагоги та діти дивувалися майстерності наших земляків у Різдвяні свята

Вже стало традицією щорічно педагогам та іх вихованцям брати участь у районному фестивалі народної творчості «Різдвяне диво» як учасниками, так і глядачами. Конкурс проводився за участю усіх територіальних громад району, які представляли на святі різдвяні експозиції та конкурсну програму з виконанням колядок і щедрівок. Територіальні громади представили чудові різдвяні вертепи, запашну випічку, щедру кутю, зроблені власноруч різдвяні зірки та інші витвори рукоділля. З вітальними словами до присутніх зверталися голова районної державної адміністрації Владислав Уткін та голова районної ради Григорій Боровий. Після урочистостей на сцені РБК учасники художньої самодіяльності, серед яких багато вчителів та учнів, радували глядачів щедрівками та колядками. Захоплюючі враження від українських традицій привезли діти сільських шкіл додому, сповнені гордості тим, що вони українці. Учителі та учні отримали неймовірну насолоду від різдв'яних піснеспівів, художніх виставок та піднесеної різдв'яної атмосфери. Дякують організаторам та учасникам фестивалю.

IMG111111

Photo00591