onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Стимулювання та заохочення переможців

34 учні НВК: Гайсинської СЗШ-інтернат І-ІІІ ст.-гімназії: переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, переможці та призери різноманітних конкурсів, спортивних та туристичних змагань, активісти шкільного життя були нагороджені поїздкою до міста Львова.

Дводенна подорож була цікавою та змістовною, збагачена незабутніми враженнями від справжнього європейського міста. Архітектурні стилі, скульптури, храми, старовинні церкви та знамениті львівські кав’ярні.
Вподовж екскурсії школярі познайомились з архітектурним ансамблем площі Ринок, Вірменським кварталом, побачили оборонні споруди, зокрема Порохову вежу, міський та королівський арсенали, фрагменти оборонних стін, відвідали найцінніші львівські храми: Собор святого Юра, Вірменську церкву, Домініканський собор, Успенську церкву та каплицю трьох святителів, Латинську катедру, колишній костел Бернардинів, побачили інтер’єр колишнього костелу монахів Єзуїтів.
Учні та їх батьки вдячні рідній школі за гарний зимовий подарунок!