onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Карантин

На виконання рішення районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29 грудня 2016 року (протокол № 16), розпорядження голови Гайсинської районної державної адміністрації від 29 грудня 2016 року № 370 «Про призупинення занять в дошкільних навчальних закладах району», наказу начальника управління освіти, фізичної культури та спорту від 29.12.2016 р. № 269 «Про призупинення занять у дошкільних навчальних закладах району», враховуючи епідеміологічну ситуацію в районі (захворюваність дітей на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції), з метою зменшення інтенсивності епідемії, у всіх дошкільних навчальних закладах Гайсинського району з 03 по 13 січня 2017 року призупинено заняття.

Картинки по запросу карантін