onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Турнір з баскетболу пам'яті П.Я. Підлісняка

23 грудня в спортивному залі НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей проведений турнір з баскетболу, присвячений пам'яті вчителя фізичної культури, ветерана спорту Петра Яковича Підлісняка. В змаганнях взяли участь 10 команд хлопців шкіл району.

За підсумками попередніх ігор в фіналі грали 3 команди. Переможцями турніру стали баскетболісти НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей. Друге місце в змаганнях вибороли хлопці НВК: інтернат – гімназії, а на третьому місці виявились представники СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів.

На турнірі були присутні дружина Петра Яковича – Валентина Петрівна, син Андрій та ветеран баскетболу Козаченко Михайло Михайлович. Призери змагань були нагороджені пам'ятними кубками, медалями і тортами.