onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Свято Миколая у освітніх закладах Гайсинщини

В Україні Святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. У цей святковий день діти чекають на нього з нетерпінням. Сьогодні Святий Миколай завітав у дошкільні та загальноосвітні заклади району. Подарунки слухняні діти Гайсинщини отримували з великою радістю і великою вдячністю. Спонсорами свят ставали батьки, місцеві підприємці, депутати різних рівнів, районна державна адміністрація.
Від Святого Миколая солодкі дарунки вручила вихованцям дошкільного підрозділу НВК: ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ імені Василя Стуса начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації Шрамко Валентина Миколаївна разом з працівниками управління.

НВК: ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ ім. В. С. Стуса с. Рахнівка

100 7344СЗШ І-ІІІ ст. с. Кузьминці