onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний семінар учителів зарубіжної літератури

14 грудня 2016 року на базі СЗШ І – ІІІ ступенів с.Кунка проведено районний семінар учителів зарубіжної літератури та російської мови.

Тема семінару – «Ціннісно – емоційна лінія на уроках зарубіжної літератури» - була вдало висвітлена вчителькою Кравченко Ларисою Іванівною під час проведення уроку у 6 класі «Образи Оксани і Вакули у повісті М.В.Гоголя «Ніч перед Різдвом».

Учасники семінару переглянули літературно – музичну композицію «Україно, квіте любий» у виконанні учнівсько – учительського колективу Кунківської школи. Звучали поетичні та прозові твори зарубіжних авторів про Україну, пісні про її красу, багату історію, необхідність стати сьогодні на її захист.

заставна46343456