onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний семінар учителів музичного мистецтва

На виконання плану управління освіти, фізичної культури та спорту на IVквартал 2016 року 8 грудня на базі СЗШ І-ІІІ ст. с. Кунка проведено районний семінар учителів музичного мистецтва «Міжпредметні зв’язки та використання інтерактивних технологій на уроках музичного мистецтва».

Учасників семінару зустріли та привітали візиткою вихованці закладу.

Гості відвідали урок музичного мистецтва у 1 класі «Музична хатинка» (вчитель Годованюк Т.М.). Проведено самоаналіз та обговорення відвіданого уроку. Педагоги високо оцінили підготовку та проведення відкритого уроку. Далі Тетяна Михайлівна представила досвід роботи та презентаційні матеріали з теми «Розвиток креативної особистості на уроках музичного мистецтва, шляхом використання інтерактивних технологій». Відповідно плану семінару, робота вчителів продовжилася у групах. Для роботи в групах була обрана тема «Позакласна робота на уроках музичного мистецтва. Новорічний цикл пісень». Плідно попрацювавши в групах, керівники груп (Зиза Л.І., Годованюк Т.М., Драченко Н.А.) представили напрацювання кожної групи, наробки, які можна використовувати при підготовці позашкільних заходів у навчальних закладах. По завершенню семінару була проведена нарада частина, на якій акцентувалася увага на якісній підготовці та участі вчителів у конкурсі фахової майстерності «Учитель року» в номінації «Музичне мистецтво», а також проговорювалися питання якісного проведення уроків відповідно до методичних рекомендацій щодо викладання дисциплін художньо- естетичного циклу на 2016-2017 н.р.