onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районні змагання по стрільбі

7 грудня в стрілецькому тирі НВК: Гайсинська СЗШ – інтернат І-ІІІ ступенів - гімназія пройшли змагання по стрільбі за програмою Спартакіади допризовної молоді Гайсинського району. В змаганнях взяли участь 76 учнів з 17 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Учасники змагань виконували вправу зі стрільби стоячи з опорою на лікті (з пробних і 10 залікових пострілів).

За результатами змагань в командному заліку перемогу здобули представники НВК: інтернат-гімназії, на ІІ місці – СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка, а на ІІІ місці – СЗШ І-ІІІ ст. с. Кіблич.

В індивідуальних змаганнях серед юнаків І місце виборов Груша Олександр (НВК: інтернат-гімназія), ІІ місце – Полозун Святослав (Карбівка), а ІІІ місце поділили Барилюк Олександр (НВК: інтернат-гімназія), Конигін Сергій (Чечелівка) та Бондар Максим (НВК: СЗШ-ліцей). Серед дівчат І місце зайняла Рибаченко Юлія (НВК: інтернат-гімназія), ІІ місце – Рідкоус Анастасія, ІІІ місце – Ушакова Анастасія (НВК: інтернат-гімназія).