onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний семінар учителів 1-х класів

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту на базі СЗШ І-ІІІ ступенів с.Бубнівка проведено районний семінар учителів 1-х класів. Адміністрація , педагогічний колектив, шкільне методичне об’єднання учителів початкових класів презентували свій навчальний заклад, провели цікаву екскурсію до шкільного музею гончарства. Учитель 1 класу І.С. Коваленко провела відкритий урок з природознавства. Учасники семінару відвідали відкритий виховний захід «Людина починається з добра», який разом зі своїми вихованцями провела учителька В.І. Тупчієнко.

По завершенню семінару керівником РМО Ю.Г. Гвалтюк проведено інструктивно-методичну нараду, в ході якої розглянуто ряд важливих питань методики викладання навчальних дисциплін програми 1 класу, ведення ділової документації

Заставна