onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Керівники навчальних закладів побували на зустрічі з владою району

З ініціативи голови Гайсинської райдержадміністрації Владислава Уткіна протягом трьох днів проводились зустрічі голови адміністрації, голови Гайсинської районної ради Григорія Борового, начальника управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Валентини Шрамко, начальника фінансового управління райдержадміністрації Тетяни Бабій з міським та сільськими головами, керівниками усіх навчальних закладів, розташованих на території міської та сільських рад Гайсинського району.

Владою району 2017 рік оголошено роком освіти на Гайсинщині. Протягом цього року значна сума коштів районного бюджету, сільських рад, підприємців та спонсорів будуть спрямовані на зміцнення матеріально-технічної бази шкіл та дошкільних закладів району. Директори шкіл та дитячих садків висловлювали свої пропозиції, бачення розв’язання проблем. Вони стосувались переважно капітальних ремонтів дахів, заміни вікон, дверей, проведення водогонів, ремонту системи опалення, заміни котлів, оснащення харчоблоків, придбання сучасної комп’ютерної техніки, оргтехніки, мультимедійних установок, інтерактивних дошок, меблів та іншого. Владислав Анатолійович розглянув кожну позицію, запропоновану керівниками. Висловив свої бачення щодо осучаснення умов навчання школярів та вихованців дошкільних закладів, підключення до швидкісного Інтернету та здійснення налаштування WI-FI. За результатами співбесід буде узагальнено всі пропозиції, проаналізовано вартість товарів та послуг, визначено першочерговість у заходах по зміцненню матеріально-технічної бази освітніх установ району.

pc014419

pb294358