onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Cемінар вчителів англійської мови

14 листопада на базі НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії відбувся семінар вчителів англійської мови, на якому розглядався такий важливий чинник вивчення іноземної мови як її соціокультурний аспект. Метою семінару було наукове обґрунтування можливих шляхів реалізації лінгвокраїнознавчого підходу до вивчення англійської мови, спрямованого на активізацію свідомої, творчої та пошукової діяльності учнів.

В роботі семінару взяли участь: керівник РМО вчителів іноземної мови Л.Б. Живцова, волонтер Корпусу миру США Кейла Кінг, 39 вчителів англійської мови шкіл району.

На семінарі було заслухано доповідь Л.Б. Живцової «Соціокультурний аспект у вивченні іноземної мови як чинник розвиваючого навчання».

Кейла Кінг підготувала відео презентацію та розповіла про свята і традиції американців.

В роботі семінару також взяв участь директор НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії С.М. Гридзь, який зробив екскурс у минуле школи, та поділився планами на майбутнє.

Було також проведено практичне заняття щодо використання соціокультурного аспекту у вивченні іноземної мови.

Семінар пройшов у творчій та дружній атмосфері.