onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районні змагання з шахів

24-25 листопада проведені змагання з шахів за програмою Спартакіади школярів Гайсинського району. Команди загальноосвітніх навчальних закладів представляли по 2 учасники (1 хлопець та 1 дівчина).

Серед учнів шкіл м. Гайсина в командному заліку перемогли юні шахісти НВК: СЗШ – інтернат І-ІІІ ст. – гімназія, а в індивідуальних змаганнях представники цієї школи Волошин Віталій та Алєксєєнко Діана.

Серед сільських СЗШ І-ІІІ ст. перемогу здобула команда с. Кисляк, а особистому заліку Польовий Сергій (Куна) та Михайлюк Марія (Кисляк).

В змаганнях шкіл І-ІІ ст. виграли шахісти команди с. Рахни та Шабатура Олександр (Жерденівка), а серед дівчат І-ІІІ місце поділили Поляруш Людмила (Рахни), Скалецька Уляна (Гунча) та Цвігун Наталія (Ярмолинці).