onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада керівників шкіл та позашкільних закладів району

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 23 листопада 2016р. на базі районного методичного кабінету, за участю голови районної державної адміністрації Владислава Анатолійовича Уткіна відбулася нарада директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Гайсинського району. Виступаючи перед учасниками наради Владислав Анатолійович акцентував увагу присутніх на необхідності активізації роботи з питань зміцнення матеріальної бази освітніх установ, покращення стану їх фінансового забезпечення - 2017 рік  має роком освіти на Гайсинщині. Районна влада уже сьогодні визначає пріоритети розвитку освітніх установ, створення опорних шкіл, саме тому педагогічні колективи, адміністрації навчальних закладів повинні окреслити перспективи свого удосконалення та внести пропозиції до плану розвитку освітянської галузі в районі. Голова РДА запропонував провести робочі зустрічі з керівниками шкіл, дошкільних навчальних закладів , сільськими головами під час яких обговорити стан справ в кожній школі, дитячому садочку, територіальній громаді, визначити реальну потребу в коштах для здійснення ремонтів, розвитку навчально-матеріальної, методичної бази, покращення умов роботи для учителів, організації навчально-виховного процесу в цілому.

В ході наради працівниками управління освіти, фізичної культури та спорту (Нестерук А.В.) районного методичного кабінету (Сич В.П., Ревкач В.В., Подчос В.М.) та господарської групи (Семенець А.В.) до керівників шкіл та позашкільних навчальних закладів було доведено низку питань, повязаних з функціонуванням навчальних закладів, а саме:

• -        про дотримання плану заходів підготовки до ЗНО випускників 2016/2017н.р.;
  • -    про окремі питання здійснення атестації педагогічних кадрів та виконання перспективного плану здійснення атестації керівників навчальних закладів, їх заступників;
  • про хід виконання загальнодержавних програм «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини», «Забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків»;
  • -         про проведення заходів до Дня памяті жертв голодоморів;
  • -         про виконання плану заходів з з національно-патріотичного виховання дітей на 2016 рік;
  • -         про відзначення Дня Збройних Сил України;
  • -     про попередження травматизму та виконання вимог з пожежної безпеки під час проведення новорічних свят та зимових канікул 2016/2017н.р.;
  • -   про правила та порядок ведення електронного листування, роботу офіційних веб-сайтів навчальних закладів;
  • -         про підсумки проведення «Тижня безпеки дорожнього руху»;
  • -         про подання звітності на портал ІСУО та ДІСО;
  • -     про організацію виконання Табеля термінових та строкових донесень МОН України з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності;
  • -         про окремі питання обліку військовозобовязаних .

Підводячи підсумки проведеної наради начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Валентина Миколаївна Шрамко  наголосила на важливості обговорених питань, звернула увагу присутніх на питаннях роботи адміністрацій навчальних закладів спрямованої на створення безпечних умов для навчання і виховання дітей, інформувала присутніх по питаннях які порушувались в ході проведення наради керівників органів управління освітою, яка була проведена в Департаменті освіти і науки Вінницької облдержадміністрації 17.11.2016року.