onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар вчителів захисту Вітчизни

23 листопада на базі СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин проведено районний семінар вчителів предмету «Захист Вітчизни». Заступник директора О.В. Костенко розповіла учасникам семінару про напрямки роботи педагогічного колективу та досягнення учнів. Присутні оглянули новостворений кабінет захисту Вітчизни, обговорили питання ведення документації з предмету, хід районної Спартакіади допризовної молоді та інші питання.

В спортивному залі школи були проведені змагання «Богатирські ігри», учасниками яких були старшокласники та військовослужбовці військової частини А-0707. Школярі та військові показали свої вміння та фізичну підготовку у військово-спортивних конкурсах, а глядачі палко їх підтримували. Всі учасники змагань отримали нагороди та сувеніри від адміністрації школи та учнів.