onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Методичний кабінет - творча лабораторія школи

22 листопада 2016 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів №5 м. Гайсина, за участю заступників директорів шкіл, методистів позашкільних навчальних закладів, відбувся районний семінар на тему «Методичний кабінет - творча лабораторія загальноосвітнього навчального закладу».

Семінар розпочався з вітального слова директора школи В.О. Зизи, вона презентувала навчальний заклад, учні у формі цікавої візитівки розповіли учасникам семінару про життя школи, заступник директора Л.П. Бабаян та учитель української мови та літератури О.В.Романенко презентували фільм про історію школи, її відомих виховаців.

Відповідно до плану роботи семінару теоретичне обгрунтування методичної теми семінару здійснив завідувач РМК В.П. Сич, він акцентував увагу присутніх на нормативно-правовій базі, основних напрямках роботи, плануванні діяльності, переліку навчально-методичного забезпечення шкільного методичного кабінету. Заступник директора Л.П. Бабаян презентувала досвід роботи методичного кабінету СЗШ №5 м. Гайсина.

В практичній частині семінару його учасники знайомились із документацією шкільного методичного кабінету, вивчали матеріали ППД, обмінялися досвідом роботи з методичної теми, яка опрацьовувалась. Із особливим інтересом заступники директорів працювали в групах під час тренінгового заняття, проведеного психологом школи Т.А. Литвинчук.

По завершенні семінару із заступниками директорів була проведена нарада в ході якої завідувач РМК В.П. Сич акцентував увагу присутніх на окремих питаннях планування внутрішкільної методичної роботи, проведення конкурсу «Учитель року 2017», здійснення курсової підготовки, атестації педкадрів.

CIMG1789

CIMG1800