onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — До уваги керівників шкіл!

У зв'язку зі зміною термінів проведення обласних змагань з волейболу внесені зміни до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації, а саме:

-         семінар вчителів фізичної культури з питань здачі річної звітності 2-ФК провести 2 грудня (Будинок школярів – початок – 9-00);

-         районні змагання з шашок будуть проведені 8 грудня (міські школи – НВК: інтернат-гімназія – початок – 15-00) та 9 грудня (сільські школи – Будинок школярів, початок – 9-00) замість раніше запланованих 1-2 грудня;

-         районні змагання з волейболу серед дівчат СЗШ І-ІІІ ст. будуть проведені 26-27 січня 2017 року замість раніше запланованих 20-22 грудня 2016 року.

Картинки по запросу увага зміни