onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар завідувачів та методистів дошкільних навчальних закладів у ДНЗ №2

На виконання плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту на ІУ квартал 16 листопада 2016 року на базі ДНЗ №2 «Дзвіночок» (завідувач Бойко Т.П., вихователь-методист Маковецька Г.П.) відбувся семінар завідувачів та методистів на тему «Ефективність управлінської діяльності у ДНЗ».

В умовах оновлення змісту дошкільної освіти, визначення нових цілей, засобів, показників ефективності, якості, результативності діяльності дошкільних навчальних закладів, інформатизації освітнього простору керівнику ДНЗ важливо бути ґрунтовно обізнаним у науці управління, соціально-психологічних аспектах управління колективом.

У ході семінару висвітлювались питання організації оптимальної системи внутрішньосадкового контролю, зокрема проведення тематичного вивчення, здійснення педагогічного аналізу, планування діяльності динамічних (творчих) груп.

Вихователь-методист ДНЗ №2 «Дзвіночок» Маковецька Г.П. провела з педагогами установче засідання динамічної групи з проблеми «Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку» (з метою підготовки до педагогічної ради), використавши анкетування, інтерактивні ігри «Ланцюжок», «Мікрофон», розігрування проблемних завдань, «трибуну для вільної думки».

Методист РМК Діхтяр М.Д. розкрила питання організації та проведення тематичного контролю, дієвості та доцільності прийняття управлінських рішень, керівництві методичною роботою у ДНЗ.

Активну участь у роботі семінару взяли завідувачі Шевчук О.І. (ДНЗ с.Зятківці), Бубновська Л.Ф. (ДНЗ №4), Склярук Л.В. (ДНЗ с. Лад.Хутори), вихователь-методист ДНЗ №1 Артеменко Т.І.

Господарі подбали про виставку, на якій були представлені напрацювання творчих груп вихователів закладу за останні три роки.