onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Обласний етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв

На базі Вінницької обласної станції юних натуралістів відбулась обласна презентація виставки учнівських лісництв та захист науково-дослідницьких робіт з лісової справи, яка проводилась Департаментом освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.

Головна мета заходу: активізація роботи учнівських лісництв загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, формування екологічної культури учнівської молоді, вдосконалення трудового, екологічного і естетичного виховання, сприяння свідомого вибору професій, залучення вихованців до відтворення та розширення площ високопродуктивних стійких насаджень, посилення природоохоронного потенціалу лісів і збереження біологічного різноманіття лісових екосистем, а також залучення учнівської молоді до дослідницько-експериментальної роботи в галузі лісового господарства.

Роботу учнівського лісництва «Паросток» СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин (керівник Мигидюк Г.Ю., інженер лісових культур ДП «Гайсинський лісгосп» Юрченко О.П.) презентували  Рогальська А. (11 клас), Шістка О. (11 клас), Костенко Ю. (11 клас).

За підсумками обласного етапу Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв учнівське лісництво «Паросток» школи вибороли почесне І місце.

Щиро вітаємо юних лісівників із перемогою та бажаємо якнайкращих успіхів на Всеукраїнському зльоті.