onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар вчителів фізичної культури на базі СЗШ І-ІІ ст. с. Гунча

11 листопада на базі СЗШ І-ІІ ст. с. Гунча проведено районний семінар вчителів фізичної культури неповних середніх шкіл та молодих спеціалістів. Директор школи Вітковський В.Л. ознайомив учасників семінару з історією та традиціями школи, провів екскурсію по території школи та навчальних кабінетах. Вчитель фізичної культури Хоменко Сергій Григорович провів урок фізкультури за темою «Гімнастика» з учнями 9 класу. Присутні на уроці вчителі при обговоренні уроку відзначили високий рівень професіоналізму вчителя Хоменка С.Г., добру техніку виконання елементів гімнастики та фізичну підготовку учнів. В коридорах школи учасники семінару оглянули стенд «Спортивна історія школи», виготовлений вчителем фізичної культури. В нарадчій частині семінару були обговорені питання ведення шкільної документації, методичні рекомендації при проведенні уроків у початкових класах, хід районної Спартакіади школярів та інші питання.