onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Чергове засідання колегії управління освіти, фізичної культури та спорту

На виконання плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту на 2016 рік 09 листопада під головуванням начальника управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації Шрамко В.М. відбулося засідання колегії управління.

Відповідно до плану засідання колегії були розглянуті та обговорені важливі для розвитку освітянської галузі району питання.

Про стан роботи з розвитку комунікативно-мовленнєвих здібностей дітей у ДНЗ №4, №7 м. Гайсин, сіл Мітлинці, Губник, Михайлівка, Карбівка, НВК: ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ с. Рахнівка змістовно інформувала методист районного методичного кабінету Діхтяр М.Д. Директори (завідувачі) дошкільних навчальних закладів: Нікітенко О.П. (ДНЗ №7 «Берізка» м. Гайсин), Тихонюк В.В. (ДНЗ «Калинонька» с. Мітлинці), Драч Л.Ф. (ДНЗ «Колосок» с. Михайлівка) звітували про діяльність своїх колективів щодо реалізації зазначеного напряму роботи.

Директори СЗШ І-ІІІ ст. №3 м. Гайсин Шеремета І.К., СЗШ І-ІІІ ст. с. Краснопілка Сидорчук К.Я., СЗШ І-ІІІ ст. ім. Г.Т.Танцюри с. Зятківці Іщенко М.І. прозвітували про роботу бібліотек очолюваних ними загальноосвітніх навчальних закладів щодо якісної організації бібліотечної освіти школярів. Завідувач районного методичного кабінету Сич В.П. узагальнив інформацію з даного питання, окреслив перспективи та проблеми, що стосуються діяльності шкільних бібліотек.

Про стан національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді в позашкільних закладах району інформувала методист РМК Ревкач В.В. Звітували про реалізацію даного напряму роботи директор Гайсинського районного Будинку школярів та молоді Турчин А.С. та Гайсинської районної станції юних техніків Панчук В.Д.

Семенець А.В., юрисконсульт групи з централізованого господарського забезпечення навчальних закладів району, проаналізувала статистичні дані щодо вступу випускників шкіл до педагогічних навчальних закладів І-ІІ, та ІІІ-ІVрівнів акредитації у 2014, 2015, 2016 роках.

Члени колегії заслухали інформацію щодо виконання окремих рішень попередніх засідань колегії.

Після обговорення питань, винесених на порядок денний, колегією управління освіти, фізичної культури та спорту були прийняті відповідні рішення, надані рекомендації та доручення.