onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Фестиваль спортивного орієнтування «Гранів скликає друзів»

04-06  листопада   на  базі   СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів  Вінницьким  обласним  центром  туризму,  спорту,  краєзнавства  та  екскурсій    було  проведено  IV фестиваль  спортивного  орієнтування  «Гранів  скликає  друзів»  та  Кубок  Центру  з  даного виду  спорту.  В  змаганнях  брали  участь   15  команд (130 учасників):  Гайсинський Будинок школярів та молоді, НВК: школа - ліцей м. Гайсин, НВК: інтернат-гімназія м. Гайсин, СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсин, СЗШ І-ІІІ ст. с. Бубнівка, СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке, м. Шаргород, ТК "Меркурій" ЗОШ №27 м. Вінниця, Вінницький технічний коледж, м. Умань СЮТур, "Сокіл" Немирівського району, "Ільтур" та «Екотур» Вінницького р-ну, с. Печера Тульчинський р-н, "ГрОТ-Гранів" Гайсинського р-ну.

В  напруженій  боротьбі  перемогу  виборола   команда  Гайсинського   району  ГрОТ-Гранів,  у складі:  Рискальчук   Дмитро,  Сомик  Олена,  Совенко  Олег,  Задніпрянець  Альона,  Макаренко  Аліна,  Грицина  В’ячеслав,  Сорокопуд  Максим,  Машкова  Вікторія  (всі - СЗШ  І-ІІІ  ступенів  с. Гранів),    Погорілий  Василь (НВК:  інтернат-гімназія),    Давимока  Микола (СЗШ І-ІІІ ст. с. Бубнівка).

Змагання  проходили  на  6-ти  дистанціях:   суперспринт  в  приміщенні, орієнтування за  вибором,  середня,  гонка  переслідування  (в  лісовому  масиві  "Вербич").  спринт  по  селу  та  естафета  на розмічені  дистанції  (на  території  подвір'я  школи,  стадіону  та  прилеглих  територій).  Кожна  дистанція  мала  свої  особливості  та  відрізнялася  від  інших.

Переможцями  окремих дистанцій  стали:

Рискальчук  Дмитро -  чотири  перших  місця  на  дистанціях    суперспринт,  орієнтування за  вибором,  спринт,  та  естафета.

Сомик  Олена -  два  перших - суперспринт  та  естафета  та  чотири  других  місця.

Совенко  Олег - чотири  перших -  орієнтування  за  вибором, середня,  гонка  переслідування,  естафета,  друге  на  суперспринті  та  третє  на  дистанції  спринту.

Задніпрянець  Альона  - п'ять  перших  місць  та  друге  на  суперспринті.

Макаренко  Аліна - третє  на  суперспринті

Грицина  В'ячеслав - третє  на  виборі   та  п'ять  перших  місць

Сорокопуд  Максим - два  перших  на  естафеті  та  виборі  та  три  других

Машкова  Вікторія -  три  перших - середня,  спринт  та  вибір  і  третє  на  естафеті.

Погорілий  Василь - суперспринт,  естафета - перше,  середня,  гонка  переслідування – друге

Давимока  Микола -  середня,  гонка  переслідування - третє,  спринт- перше,  естафета - друге

Переможці

І  місце - ГрОТ-Гранів  Гайсинський  р-н