onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Всеукраїнський форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2016»

На базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м.Київ) відбувся Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи - 2016», в якому взяли  участь учні СЗШ №4 м.Гайсин Рогальська Алла, Калита Артем та Кандала Юлія.

За результатами захисту проектів Рогальську Аллу було запрошено на навчання до Національного університету біорізноманіття і природокористування України, Калита Артем нагороджений дипломом за зайняте ІІІ місце в секції «Науки про Землю», а Кандала Юлія отримала диплом  за зайняте ІІ місце в секції «Енергозбереження».

Керівник  проектів вчитель географії СЗШ №4 м.Гайсин Сташко Інна Василівна

Вітаємо призерів та керівника, бажаємо подальших успіхів і нових здобутків!

На заставку111