onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Національно-патріотичне виховання молодших дошкільнят

На виконання плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту на ІУ квартал   2016 року на базі дошкільного закладу №1 «Пролісок» м. Гайсин (завідувачБондар О.І., вихователь-методист Артеменко Т.І.) відбулося районне методичне об’єднання вихователів молодших та середніх груп.

У ході засідання вихователь ДНЗ №2 «Дзвіночок» Пташка В.Л. презентувала роботу закладу з теми «Майстри глиняних виробів Гайсинщини»,організацію діяльності у міні-музеях, які створені з метою долучення дитини до світу мистецтва, розширення її національного та культурного світогляду

Майстер-клас «Ознайомлення дітей з оберегами України» провела вихователь ДНЗ №7 «Берізка» Демченко С.М., навчаючи колег у доцільності використання різних методичних прийомів, художнього слова, колискової пісні, організації дієвих народознавчих осередків.

Керівник районного методичного об’єднання Груша Н.В. організувала з вихователями дошкільних установ презентацію діяльності гуртків з народознавчої діяльності, під час якої педагоги акцентували увагу на доцільності планування гурткової роботи та доборі практичного матеріалу.

Колективний перегляд комбінованого заняття «Міні-музей керамічних виробів» з дітьми молодшої групи, проведеного вихователем Яковенко В.П., націлив присутніх на ефективність використання дидактичних, народних ігор, ігор-імітацій, загадок, керамічних виробів, виготовлених майстрами Бубнівської кераміки.