onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — З Днем фізичної культури та спорту України

37688474

Шановні спортсмени, тренери, вчителі фізичної культури, працівники установ фізичної культури і спорту, організатори масового фізкультурно-спортивного руху, ветерани й шанувальники спорту Гайсинщини!
Традиційно у другу суботу вересня ми відзначаємо День фізичної культури і спорту.
Прийміть сердечні вітання з нагоди цього дня - свята здоров'я, краси, гарту і молодості.
Спорт, регулярні заняття фізкультурою — це здоровий спосіб життя, до якого долучаються десятки, тисячі наших земляків. І особливо приємно усвідомлювати, що наше молоде покоління все більше і більше захоплюється активними заняттями спортом.
Бажаю вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах, а в житті — хай вам просто щастить в усьому. Щиро дякую за ваш труд. Доброго вам здоров'я, щастя і радості від перемог та удач, миру всім нам!

Начальник управління освіти, фізичної культури та спорту

Гайсинської райдержадміністрації                                                                               Валентина Шрамко

den-fIzichnoyi-kulturi-i-sportu-hups