onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Призначено керівника у ДНЗ "Котигорошко" с. Губник

У дошкільному навчальному закладі «Котигорошко» села Губник з 1 вересня 2016 року призначено директором (завідувачем) Кисіль Альбіну Анатоліївну.
Вітаємо новопризначеного керівника. Віримо, що професійний досвід, управлінський талант і організаторські здібності дозволять їй домогтися значних досягнень на цьому високому і відповідальному посту.
Щиро бажаємо конструктивної роботи, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях! Зичимо великих здобутків, а підґрунтям плідної професійної діяльності на новій посаді хай буде міцне здоров'я, сповнене любові серце, натхненна думка й добрі почуття. Нехай у всіх починаннях супроводжує удача, розуміння та підтримка колег і однодумців, а непроста відповідальна робота приносить задоволення і творчі перемоги. Нехай людська шана буде подякою за плідну працю!