onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Свято Першого дзвоника!

Перші осінні дні символізують початок нового навчального року. Традиційно він розпочався у навчальних закладах Гайсинського району святом Першого дзвоника. 37 навчальних закладів зустріли своїх вихованців. Особливе свято у наймолодших школярів. Для 618 першокласників вперше пролунав шкільний дзвінок. З вітальними словами до дітей зверталися вчителі, батьки, спонсори, меценати, представники влади району (голова районної ради Боровий Г.І. (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. - ліцей), міський голова Гук А.І. (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей, СЗШ І-ІІІ ст. № 3. № 4 м. Гайсин), начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Шрамко В.М. (СЗШ І-ІІ ст. с. Лад. Хутори, СЗШ І-ІІІ ст. с. Губник), начальник відділу з питань реалізації державної політики в галузі освіти Нестерук А.В. (СЗШ І-ІІ ст. с. Жерденівка) та інш. Учням, батькам, педагогам вітальну листівку надіслав народний депутат України Кучер М.І. Усі першокласники отримали вітання від голів обласної державноїй адміністрації та обласної ради, подарунки від голови Гайсинської райдержадміністрації Уткіна В.А. та районної ради Борового Г.І. Після урочистостей шкільний дзвінок покликав дітей на перший урок, який нині проводився за темами «Це наше і це твоє», «Від проголошення Незалежності до нової України».

СЗШ І-ІІІ ст. с. Губник

СЗШ І-ІІ ст. с. Лад.-Хутори