onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Завершилася атестаційна експертиза середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Губник

На виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 року № 67 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 року за № 173/26618 від 17.06.2013 року, наказів управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації 11 квітня 2016 року № 11 «Про затвердження графіка проведення атестації дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Гайсинського району на період 2016-2020 р.р.», від 14.04.2016 року № 18 «Про затвердження критеріїв оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів Гайсинського району», плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту на 2016 рік та з метою забезпечення державного контролю за діяльністю навчальних закладів у Гайсинському районі, у період з 19.05.2016 року по 30.05.2016 року експертною комісією здійснена атестаційна експертиза середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Губник.

У ході атестаційної експертизи, з метою визначення відповідності навчального закладу державним стандартам відповідного освітнього рівня, дотримання ним вимог цих державних стандартів та забезпечення надання якісної освіти, а також надання організаційно-методичної допомоги СЗШ І-ІІІ ст. с. Губник, експертами була вивчена ділова документація, проведені співбесіди з учасниками навчально-виховного процесу, анкетування і тестування, спостереження.

У залі засідань районного методичного кабінету за участю адміністрації школи відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії, під час якого були обговорені результати експертизи.

Адміністрація навчального закладу не мала заперечень щодо висновку атестаційної комісії та рекомендацій щодо підвищення якості надання освітніх послуг населенню, наданих навчальному закладу комісією.

На підставі висновку, рекомендацій, за відсутності заперечень з боку адміністрації школи, взявши до уваги рішення атестаційної комісії, управлінням освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації прийнято рішення про визнання середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Губник атестованою.

Губник

IMG 20160613 103138