onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Міжнародний день захисту дітей!

Для дітей Гайсинського району відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей. На святковій площі Миру зібралися школярі міста та району . З вітальним словом до всіх присутніх звернувся голова районної ради Григорій Боровий. Нагороди вручали Нестерук А. В. – заступник начальника управління, начальник відділу з питань реалізації державної політики в галузі освіти управління освіти, фізичної культури та спорту, Левандовський Я.В. – старший інспектор відділу з питань реалізації державної політики в галузі освіти, Гаврилюк Т.А. - старший інспектор відділу фізичної культури та спорту управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА, Турчин А.С. – директор Будинку школярів та молоді, Панчук В.Д. – директор СЮТ, Семерунчик С.Г. – начальник управління соціальної та молодіжної політики Гайсинської РДА,Грабовенко Ольга Володимирівна - начальник служби у справах дітей райдержадміністрації. Від народного депутата України Миколи Кучера було вручено 10 сертифікатів на безкоштовну екскурсію в дендропарк «Софіївка» за перемогу у конкурсі малюнку до Всесвітнього дня вишиванки. У програмі свята було нагородження дітей - переможців Всеукраїнських, обласних конкурсів та змагань. Це вихованці Будинку школярів, Станції Юних техніків, кращі спортсмени, юні історики, юні натуралісти навчальних закладів району. Проведені спортивні естафети «Веселі старти», конкурс малюнку на асфальті, виставка робіт вихованців, показові виступи радіокерованих моделей гуртківців СЮТ. Звучали концертні номери вихованців позашкільних закладів.