onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — На порозі юності 2016!

Доброю традицією міста стало проведення свята на честь випускників «На порозі юності». Святкові колони юнаків та дівчат зявлялися на центральній площі під дружні оплески присутніх. Гучно лунали імена випускників, які були нагороджені золотими і срібними медалями. Урочисто представлена гордість міських шкіл, а це -  активісти шкільного життя, учасники спортивних змагань, переможці різноманітних конкурсів. Святковий настрій всім присутнім із піснею про Україну створила талановита виконавиця Аліна Яхно. Зі словами вітання до учнів, батьків, вчителів звернувся міський голова Гук Анатолій Ілліч. Доброю традицією стало в присутності всіх вручати атестати із золотою та срібною відзнакою тим, хто завдяки наполегливій праці та таланту досяг високої мети. Золоті та срібні медалі, подяки медалістам вручали голова районної державної адміністрації Уткін Владислав Анатолійович, голова районної ради Боровий Григорій Іванович, міський голова Гук Анатолій Ілліч. З напутнім словом до випускників звернулася начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Шрамко Валентина Миколаївна.

Хвилююча мить переповнювала дитячі та дорослі серця коли батьківською порадою та хлібом-сіллю проводжали своїх дітей у доросле, самостійне життя батьки. Дарунком Гайсинчанам лунала пісня у виконанні випускників 2016 року Зоріної Тетяни та Кирилюк Дарини «Мамин оберіг».

В єдиному вальсі злилися серця прекрасної юні, яка зачарувала всіх присутніх своїм ніжним вальсом.

Фіналом свята стала пісня у виконанні Богдани Капкан «Молитва за Україну». Серце, викладене квітами, ще раз підтвердило велику любов до України, її неподільність та єдність, бажання майбутнього покоління працювати і творити на користь держави.