onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — «Слово у душі – душа у слові»

26 травня 2016 р. у м. Вінниця відбулося урочисте нагородження переможців відкритого регіонального творчого конкурсу учнівської і студентської молоді «Слово у душі – душа у слові», який започаткував Донецький національний університет.

Конкурс проводився для пропаганди українського слова, активізації творчих сил учнівської і студентської молоді, естетичного виховання та духовного розвитку молодого покоління, а також підтримки взаємодії освітніх закладів у загальному полі Подільського краю. У кожній з номінацій – проза , поезія, есе, драматургія – переможці визначаються окремо. Всього учасників конкурсу було 65.  Приємно відзначити, що серед переможців є   учні шкіл Гайсинського району. Учениця 10 класу  СЗШ І-ІІІ ст.№4 Чорна Олександра нагороджена Дипломом ІІІ ступеня імені Михайла Стельмаха в номінації "Проза", а учениця 9 класу Краснопільської СЗШ І-ІІІ ст. Осліковська Тетяна Дипломом ІІІ ступеня імені Ольги Виноградової в номінації «Есе». Щиро вітаємо переможців!