onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Свято останнього дзвоника

27 травня для школярів Гайсинщини пролунав останній дзвоник, який сповістив про закінчення навчальних занять  та початок прекрасної пори – літніх канікул. Особливе воно для наших випускників. Цього дня усі дорослі і діти стають трішки іншими: усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання. Все це свято Останнього дзвоника. Представники районної влади побували у СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке - голова районної ради Боровий Г.І., СЗШ І-ІІ ст. с. Гунча - заступник голвои районної ради Загребельна О.М., СЗШ І-ІІІ ст. №3 м. Гайсин - міський голова Гук А.І.,  НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат  І-ІІІ ст.-гімназія - начвльник управління освіти, фізичної культури і спорту Шрамко В.М., на святах були присутні сільські голови, спонсори, добрі друзі навчальних закладів. Теплі, щирі слова вітань звучали від гостей, вручені подарунки. Вітальні листівки діти отримали від депутата Верховної ради України Кучера М.І.

Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день, надією життєвих гараздів і успіхів, випускникам шкіл знайти свою життєву стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави.

НВК: СЗЩ І-ІІІ ст.-ліцей м. Гайсин

СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке