onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Досягнення юних волейболістів Гайсинщини

Команда ДЮСШ м. Гайсин, яку тренує Крук Микола Миколайович, - чемпіон району з волейболу.
Лише цієї весни різновікові команди Миколи Миколайовича вибороли ряд перемог.
Команда вихованців 1999-2000 р.н., здобула І місце у районному чемпіонаті з волейболу, де брало участь 10 чоловічих команд.
У обласній дитячій лізі з волейболу серед юнаків 2000-2001р.н. у м. Жмеринка, де брало участь 14 команд, вихованці ДЮСШ стали бронзовими призерами ОДЛ з волейболу у Вінницькій області.
На Всеукраїнському турнірі з волейболу серед юнаків 2000-2001р.н., пам’яті директора ДЮСШ м. Львів БІБЕРА Олександра Михайловича, серед 8 команд з різних областей вихованці Гайсинської ДЮСШ Вінницької області стали бронзовими призерами Всеукраїнського турніру з волейболу, що проходив у рідному місті Бібери О.М.
На відкритому чемпіонаті України з волейболу серед юнаків 2001-2002 р.н. у м. Вінниця вихованець Гайсинської ДЮСШ - Бєлінський Андрій (тренер Крук М.М.) став срібним призером чемпіонату України з волейболу.
Мають свої досягнення і колишні вихованці ДЮСШ м. Гайсин, тренера Крука М.М. Так, випускник Київського спортивного ліцею-інтернат Ситник Олег нещодавно став срібним призером чемпіонату України з волейболу серед юнаків 1999 р.н., який відбувся у місті Харкові.
Вітаємо команди волейболістів і бажаємо їм майбутніх перемог.

IMG 2821IMG 20160410 121529mzJdl5gq52E