onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Чемпіонат Вінницької області з тхеквондо ВТФ серед дітей 2000-2009 р.н.

Нещодавно у смт. Літин відбувся чемпіонат Вінницької області з тхеквондо ВТФ серед дітей 2000-2009 р.н. У змаганнях взяли участь більше 100 учасників з міст Літина, Тиврова, Погребища, Гайсина, Ладижина, Вінниці. Серед вихованців Гайсинської ДЮСШ кращим став Лещенко Андрій, який посів ІІІ місце.

9 травня 2016 року проходив турнір з кіокушинкай карате присвячений Дню Перемоги, у якому брали участь спортсмени з Теплика, Гайсина, Ладижина, більше 50 учасників. Наш район представляли учні Гайсинської ДЮСШ відділення тхеквондо ВТФ: Лещенко Андрій – І місце, Мельник Владислав – І місце, Козійчук Андрій – І місце, Подчос Сергій – ІІ місце, Дмитришин Дмитро – ІІІ місце.

Тренер-викладач з тхеквондо ВТФ

Валерій Верзун