onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний семінар вчителів образотворчого мистецтва на базі СЗШ І-ІІІ ст.№4 м. Гайсин

На виконання плану управління освіти , фізичної культури та спорту на базі СЗШ І-ІІІ ст. № 4 м. Гайсин проведено районний семінар вчителів образотворчого мистецтва на тему «Декоративно-прикладне мистецтво України на уроках образотворчого мистецтва». Учасників зібрання привітала директор школи Сташко І.В. Інна Василівна презентувала здобутки та досягнення учнівського і вчительського колективу школи. Зосередила увагу на результативній участі педагогів у конкурсі «Учитель року». Зацікавила учасників семінару розповідь директора про міжнародне співробітництво навчального закладу із колегами із Франції, Польщі, волонтерами Корпусу Миру. Теоретичну частину семінару продовжила творчий, креативний педагог, вчитель образотворчого мистецтва Гулій Анна Вікторівна. Демонстрація презентації по темі семінару супроводжувалася демонстрацією дитячих робіт. Вчитель початкових класів Зябкіна Л.О. поділилася досвідом роботи над проектами. До уваги вчителів був представлений спільний із дошкільним навчальним закладом № 4 (вихователь Ташлицька Оксана Володимирівна) проект «На Великдень». Результати роботи над проектом були продемонстровані учасникам семінару. Це дитячі картини, малюнки, вироби, виготовлені в різних техніках. Для всіх присутніх молодші школярі підготували усний журнал «До нас на Великдень».

Практична частина семінару пройшла за роботою в групах. Вчитель образотворчого мистецтва Гулій А.В. провела майстер-клас серед учителів «Великодній кошик».

Методистом РМК Ревкач В.В. були підведені підсумки роботи кафедри вчителів образотворчого мистецтва у 2015-2016 н.р. Наголошено на виконанні навчальної програми з предмету, заповненні класних журналів. Надані рекомендації щодо викладання предмету в 4 та 7 класах.