onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар учителів географії району

На виконання плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської райдержадміністрації 25 квітня 2016 р. на базі районного методичного кабінету відбувся семінар учителів географії.

Програма семінару передбачала знайомство з досвідом роботи учителів-географів, які у 2015-2016 навчальному році атестувалисть на присвоєння педагогічних звань.

Цікавими були презентаційні виступи учителя-методиста СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м.Гайсина Сташко І.В. «Керівництво дослідницькою, краєзнавчо-пошуковою роботою учнів - учасників Малої академії наук. Організація роботи шкільного відділення МАН»; старшого учителя СЗШ І-ІІІ ступенів с.Бубнівка Іщенко О.П. «Позакласна робота учителя географії».

Майстер-клас успішного уроку для учасників семінару провела Носач О.Г.-учитель СЗШ І-ІІІ ступенів с.Кисляк.

Керівник РМО учителів географії Н.М.Корабель ознайомила присутніх із нормативними документами щодо проведення ДПА з географії за курс школи ІІ ступеня, виступила із методичними рекомендаціями по складанню завдань ДПА, підбила підсумки районної олімпіади з географії.

Нарадчу частину семінарського заняття з учителями провів завідувач районного методичного кабінету В.П. Сич.

Заставна001