onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

На виконання плану управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації на ІІ квартал 2016 року, 20 квітня на базі НВК: Гайсинська СЗШ - інтернат І-ІІІ ст. - гімназія проведено районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). На урочистому відкритті «Сокіл» («Джура») були присутні начальник управління освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації Шрамко В.М., директори загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, педагоги. 130 учасників урочистою ходою під звуки козацького маршу вишикувалися на плацу, готові до проведення гри. Із словами вітання та побажаннями перемоги виступила Шрамко В.М. та головний суддя змагань Охріменко Ю.М. Пісенне вітання всім джурам надіслав колектив районного Будинку культури.

На старт змагань вийшли команди таких навчальних закладів: НВК: інтернат-гімназія, НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей, НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія, СЗШ І-ІІІ ст. № 3, № 4, № 5, НВК: СЗШ І-ІІІ ст. –ДНЗ с. Бондурі, СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна, с. Кунка, с. Кущинці, с. Кузьминці, с. Краснопілка, с. Кіблич, с. Бубнівка, с. Гранів, СЗШ І-ІІІ ст. ім. Г.Т. Танцюри с. Зятківці.

В залік патріотичної гри ввійшли такі види:

- «Ватра» – творчо-мистецьке представлення рою;

- «Впоряд»(стройова підготовка) - оцінка зовнішнього вигляду, одностроїв, організованості та якості виконання впорядових наказів, виконання маршової патріотичної пісні (творче завдання);

- «Відун» – інтелектуальна вікторина з історії України, доби козаччини, українських військових формувань різних епох;

- «Туристсько-спортивна смуга перешкод» - подолання перешкод на пересіченій місцевості;

- «Стрільба» - виконання стрільб з пневматичної зброї;

- «Рятівник» - практичне завдання з елементами рятувальних робіт та надання долікарської допомого. Тестові завдання по наданню першої допомоги при опіках, кровотечах, ураженню струмом та інш.

- «Перетягування линви».

За рішенням журі переможцями в командному заліку стали:

І місце – рій «Гранівські соколи», СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів

Перетягування линви

І місце – НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей м. Гайсин

ІІІ місце – СЗШ І-ІІІ ст. с. Кузьминці

Зведений протокол результатів команд-учасників гри.exl

в1

к1