onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Управління освіти, фізичної культури та спорту

Відповідно до розпорядження голови Гайсинської районної державної адміністрації від 28.01.2016 року № 22 «Про структуру районної державної адміністрації» з 6 квітня 2016 року створено управління освіти, фізичної культури та спорту.
     Згідно з розпорядженням голови райдержадміністрації від 5 квітня 2016 року № 38-рк начальником управління освіти, фізичної культури та спорту призначено Шрамко Валентину Миколаївну.
     Управління складається з двох відділів:
- з питань реалізації державної політики в галузі освіти
- фізичної культури та спорту.
   При управлінні діють такі структурні підрозділи: централізована бухгалтерія, група з централізованого господарського забезпечення навчальних закладів району, логопедичний пункт; йому підпорядкований Гайсинський районний методичний кабінет,  КЗ ДЮСШ, КЗ ДФОТ "Ювілейний".