onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Спартакіада 2016

Спартакіада працівників загальноосвітніх навчальних закладів Гайсинського району у 2016 році присвячена 25-й річниці Незалежності України

Проводиться Спартакіада традиційно на березневих канікулах з метою впровадження фізичної культури і спорту в повсякденний побут працівників, зміцнення їх здоров’я , активізації фізкультурно-масової роботи, залучення до регулярних занять фізичною культурою і спортом. Загальне керівництво організацією та проведенням Спартакіади працівників навчальних закладів здійснює районна рада профспілки працівників освіти та відділ освіти РДА.

Внаслідок запеклої боротьби перемогу вибороли :

ТЕНІС:

Серед жінок:                                                       Серед чоловіків:

1 місце – Безсмертна В.В.(Чечелівка)   1 місце – Підрушняк Я.А.                                                                                              (Чечелівка)

2 місце –Андрєєва Г.Л. (Гранів)                 2 місце – Якименко С.В. (Гунча)

3 місце – Петрущак Н.А. (Карбівка)         3 місце – Демидась В. В.(інтернат-

гімназія)

ШАШКИ:

1 –Телійчук Т.С. (Карбівка)                       1 – Марингевич М.І. ( Куна )

2 – Іванченко М.Ю. ( Кіблич )                   2 - Павлюк Б.А. ( Бондурі)

3 – Барвінок О.В. ( Куна )                           3 – Березюк Г.І. ( Чечелівка )

ШАХИ:

1 -Козачок Н.П. (Куна)                               1 – Чернюк А.М.(інтернат-гімназія)

2 – Дяченко О.І. ( Гунча )                           2 – Маренгевич І.І. ( Губник)

3 – Сатушкіна А.В. (школа-ліцей)           3 – Лісовий О.І. ( школа №3)

ВОЛЕЙБОЛ:   Жінки:                                                   Чоловіки:

1.СЗШ І-ІІІ ст.с.Карбівка                          1.СЗШ І-ІІІ ст.с.Чечелівка

2.НВК:СЗШ І- ІІІ ст.-ліцей                       2.СЗШ І-ІІІ ст.с.Гранів

3.НВК:Гайсинська СЗШ-інтернат-       3. СЗШ І-ІІІ ст.с.Куна

І –ІІІ ст.-гімназія

СТРІЛЬБА З ПНЕВМАТИЧНОЇ ГВИНТІВКИ:

1.Гут В.В. – НВК:Гайсинська СЗШ – інтернат І –ІІІ ст. - гімназія

2.Луценко В.М. – СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка

3.Невідомий В.В. – СЗШ І-ІІІ ст. с. Кисляк

Від районної організації профспілки працівників освіти переможці та призери Спартакіади отримали профспілкову виплату у вигляді грошової винагороди.