onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Змагання юних математиків

Відповідно до плану роботи відділу освіти на базі НВК:Гайсинська СЗШ І-ІІІ ступенів інтернат-гімназія проведено районну олімпіаду з математики серед учнів 4-х класів.

Учасниками олімпіади стали 32 школярі випускних класів школи І ступеня загальноосвітніх навчальних закладів району. Даній олімпіаді передували шкільні змагання ерудитів, які в усіх школах пройшли організовано, засвідчили зацікавленість дітей нестандартною формою роботи. Учасники виконували олімпіадні завдання на цікаві, нестандартні обрахунки, задачі з логічним навантаженням, з цікавої геометрії.

Ґрунтовну підготовку до олімпіади здійснили вчителі Гвалтюк Ю.Г. (НВК: Гайсинська СЗШ – інтернат І-ІІІ ст. – гімназія), Бандура О.О.(СЗШ І-ІІІ ступенів с.Кузьминці), Гладкоскок Б.С.( НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей м. Гайсина), Кінаш О.М.( НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Гайсина) в результаті чого учні даних шкіл посіли призові місця.

Переможцями олімпіади стали:

І місце – Шамрай Ірина, учениця 4 класу НВК: Гайсинська СЗШ – інтернат І-ІІІ

ступенів –гімназія

ІІ місце – Лісянець Максим, учень 4 класу СЗШ І-ІІІ ст.с.Кузьминці

ІІІ місце –Завальна Олена, учениця 4 класу НВК: СЗШ І - ІІІ ст. – ліцей

м. Гайсина;

– Гречанюк Артем, учень 4 класу НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія

м. Гайсин..

Заслуговують на увагу роботи випускників школи І ступеня СЗШ І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсина Терука Данила (учитель Коваль О.Г.), СЗШ І-ІІІ ст. №4 м. Гайсина Совінського Станіслава (учитель Романь Н.А..), СЗШ І-ІІІ ст. с. Кіблич Яковенка Романа (учитель Волощук Л.А..), СЗШ І-ІІІ ст.с.Кунка Коваля Ростислава (учитель Мельничук Т.В.), СЗШ І-ІІІ ст.с.Нараївка Талабко Владислави (учитель Жук Н.В.), СЗШ І-ІІІ ст. с. Краснопілка Мартинюк Юлії (учитель Гулько Н.С.), СЗШ І-ІІІ ст. с. Носівці Войтенка Ростислава (учитель Власюк О.В.), школярі зайняли 4-9 місця. ( Відомість за наслідками проведеної олімпіади розміщена на нашому сайті в розділі «Олімпіади.Конкурси)

За час поки учні виконували олімпіадні завдання , з їх учителями керівником районного методичного об’єднання Ю.Г. Гвалтюк було проведо інструктивно-методичну нараду з питань проведення ДПА за курс школи І ступеня.В роботі наради взяв участь та виступив перед присутніми завідувач районного методичного кабінету В.П. Сич.

000Заставна