onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районні змагання з баскетболу

В березні місяці проведені районні змагання з баскетболу серед дівчат і хлопців СЗШ І-ІІІ ст..

В змаганнях дівчат взяли участь 7 команд (3 міських і 4 сільських). Баскетболістки м. Гайсина змагались в спортивному залі НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей. Перемогу вибороли юні спортсменки НВК: інтернат – гімназії (вчитель Демидась В.В.). Друге місце в команди СЗШ – ліцею, а третє – НВК: СЗШ – гімназії.

Дівчата сільських СЗШ І-ІІІ ст. проводили ігри в спортивному залі №1 ДЮСШ. Команди грали по коловій системі. В напруженій боротьбі (після другого овертайму) перемогу здобули спортсменко СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів (вчитель Дудіч В.М.). Друге місце за командою СЗШ с. Чечелівка, а третє в баскетболісток СЗШ с. Карбівка.

В спортивному залі НВК: СЗШ – ліцей змагались 4 команди хлопців шкіл м. Гайсина. В змаганнях, які проводились по коловій системі, впевнену перемогу здобули представники НВК: СЗШ – ліцей (вчителі Требенко Т.Г. і Богдан Л.Ф.). Друге місце завоювали хлопці СЗШ №2, а на третьому місці команда НВК: СЗШ – гімназія.

Хлопці сільських шкіл грали в спортивному залі №1 Гайсинської ДЮСШ. Після попередніх зональних змагань в фіналі зустрічались команди СЗШ І-ІІІ ст. сіл Чечелівка, Гранів та Кіблич. За результатами ігор третє місце залишилось за командою школярів с. Кіблич, на другому місці баскетболісти с. Чечелівка, а перше місце завоювали спортсмени СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів (вчитель Дудіч В.М.).

Призери змагань нагороджені дипломами відділу освіти.