onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Чемпіонат зі спортивного орієнтування серед гуртківців Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій

19-20 березня 2016 року збірна команда туристів Гайсинського району брала участь в Чемпіонаті зі спортивного орієнтування серед гуртківців Вінницького обласного центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій, який проходив у с. Агрономічне Вінницького району. Під керівництвом досвідчених наставників Охріменка Ю.М. (вчитель СЗШ І-ІІІ ст. с. Грузьке) та Уманець Н.Г. (вчитель СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів) команда у складі:

Погорілий Василь - учень НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. - гімназія, Полозун Денис - учень НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. - гімназія, Рискальчук Дмитро - учень СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів, Совенко Олег - учень СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів, Совенко Анна - учениця СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів, Долиняний Сергій - учень СЗШ І-ІІ ст. с. Гунча, Дудніченко Денис - учень НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. – гімназія, Сомик Олена Андріївна - учениця СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів, Задніпрянець Альона – учениця СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів, Грицина В’ячеслав - учень НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. - гімназія зайняла почесне загальнокомандне ІІ місце.

В окремих видах змагань здобуто перемоги:

Долиняний Сергій – І місце (спринт), І місце (довга);

Совенко Олег – ІІ місце (спринт), ІІ місце (довга);

Рискальчук Дмитро - І місце (спринт), ІІ місце (довга);

Задніпрянець Альона - ІІ місце (спринт), ІІ місце (довга);

Полозун Денис - ІІІ місце (спринт).

Вітаємо з перемогою!