onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Кущовий фестиваль вчительсько-учнівської творчості «Проліски надії-2016»

16 березня в районному Будинку Культури пройшов кущовий фестиваль вчительсько-учнівської творчості «Проліски надії-2016». Кращі вчительські та учнівські колективи дарували присутнім українську пісню, чарівну музику, запальні танці. У концертній програмі брали участь: вчительський жіночий ансамбль «Калинонька» школи с. Карбівка (керівник Цимбалюк Л.М.), танцювальні колективи районного Будинку школярів та молоді «Дитинство» (кер. Стус М.С.) та «Посмішка» (кер. Поздоровкіна А.М.), хор вчителів Куняньської середньої школи (кер. М. Шатілов), ансамбль районного Будинку школярів та молоді «Домісолька» (кер. Колосовська С.М.), дует Кащук Тетяна та Цехмейструк Ізабель (НВК: СЗШ І-ІІІ ст. –гімназія м. Гайсин, кер. В. Глушко), тріо виконавців у складі: Алла Поліщук, Анастасія Бадяка, Кароліна Поляруш (НВК: інтернат-гімназія, кер. Борова С.), Годованюк Тетяна Михайлівна (СЗШ І-ІІІ ст. с. Кунка), Люта Ангеліна Володимирівна (СЗШ І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин), Дубина Юлія та Костюк Наталія (СЗШ І-ІІІ ст. № 2 м. Гайсин), духовий оркестр навчально-виховного комплексу: інтернат-гімназія м. Гайсин (кер. В. Мозоль), танцювальний дитячий колектив «Перлинка» Кунянської середньої школи (кер. С. Хілобокова). Журі конкурсу високо оцінили підготовку та проведення фестивалю.

Дякуємо всім учасникам за гарну, теплу атмосферу, посмішки та весняний настрій.