onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Засідання колегії відділу освіти

На виконання плану роботи відділу освіти на I квартал 2015 року під головуванням начальника відділу освіти Гайсинської районної державної адміністраціїШрамко В.М.відбулося засідання колегії відділу освіти.

У ході засідання були розглянуті та обговорені наступні питання:

-     про затвердження Плану заходів відділу освіти, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови;

-     про проект районної програми «Сільська школа» на період 2016-2020 р.р.;

-     про організацію освітньо-виховної роботи з питань громадянсько-патріотичного виховання у ДНЗ №1, №2, №5 м. Гайсин, с. Кіблич, с. Чечелівка, с. Мелешків, с. Носівці;

-     про стан охорони праці та безпеки життєдіяльності у ДНЗ №4, №7 м. Гайсин, СЗШ І-ІІІ ст. с. Нараївка, СЗШ І-ІІ ст. с. Рахни.

Колегія відділу освіти заслухала інформацію завідувача районного методичного кабінету відділу освітиСича В.П., методистів РМК Діхтяр М.І. та Подчоса В.М.

Завідувачі дошкільних навчальних закладів Бондар О.І. (ДНЗ №1 «Пролісок» м. Гайсин), Бойко Т.П. (ДНЗ №2 «Дзвіночок» м. Гайсин), Павленко К.Г. (ДНЗ №5 «Факел» м. Гайсин) прозвітували про діяльність колективів, які вони очолюють, щодо реалізації завдань громадянсько-патріотичного виховання у роботі з дітьми дошкільного віку.

Після обговорення питань, винесених на порядок денний, колегією відділу освіти були прийняті відповідні рішення, надані рекомендації та доручення.