onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районні змагання з волейболу

Проведені районні змагання з волейболу серед хлопців СЗШ   І-ІІІ ст..

У змаганнях взяли участь юні спортсмени 10 шкіл (4 міських і 6 сільських). Волейболісти м. Гайсина змагались в спортивному залі НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей. Впевнену перемогу в усіх іграх вибороли хлопці СЗШ – ліцею (вчителі Богдан Л.Ф. і Требенко Т.Г., тренер Крук М.М.). Друге місце зайняли представники НВК: інтернат – гімназії, а третє – НВК: СЗШ – гімназії.

Юнаки сільських шкіл грали в спортивному залі №2 Гайсинської ДЮСШ. Після попередніх ігор в грі за 3-4 місця зустрічались волейболісти харпацької та бубнівської шкіл. Переможцями стали спортсмени СЗШ І-ІІІ ст. с. Харпачки, які посіли ІІІ місце. В фінальній грі виявляли переможця хлопці СЗШ сіл Куни і Гранова. В напруженій боротьбі (заключна партія завершилась з рахунком 17:15) перемогли волейболісти СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів (вчитель Дудіч В.М.). Призери змагань нагороджені дипломами відділу освіти.