onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — О.В. Костенко – переможець конкурсу «Учитель року - 2016»

Вітаємо Костенко Ольгу Віталіївну – вчителя СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м.Гайсин  з перемогою у фінальному етапі обласного туру Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2016" у номінації «Математика».

Праця справжнього вчителя – це творчість переплетена з любов’ю, це творення людини, це промінь сонця для дитячих душ. Світіть , випромінюйте тепло, нехай Ваша праця буде легкою і радісною, сповненою творчістю та натхненням до нових звершень.

Завдяки наполегливій праці, творчій насназі, учительському таланту та великій любові до дітей Ви здобули чесну перемогу в обласному етапі змагань, попереду - фінал Всеукраїнського етапу конкурсу.

Щиро Бажаємо Вам нових перемог! Сподіваємося, що конкурс розкриє перед Вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе та світу!

Автопортрет О.В.Костенко

«Я – педагог і особистість».

Я – нетиповий вчитель математики, я дуже люблю справу, якою займаюся, незалежно від того, яку фінансову винагороду за це отримую. Найвищою оцінкою моєї роботи є вогник знань в очах малечі та їх щире бажання знову зі мною зустрітися на уроках математики.

Я – щасливий вчитель математики. Мені неймовірно поталанило в житті: навколо мене лише ті люди, які дарують мені  відчуття щастя. Це – моя  велика родина, мої вірні друзі, тактовні та  професійні колеги, толерантне керівництво і, звичайно ж, мої учні. Навіть «випадкові» люди, які траплялися на моєму шляху, приносили мені лише позитивний досвід спілкування з ними.

Я – вигадливий вчитель математики. Мої думки зажди зайняті якоюсь ідеєю, яку я прагну реалізувати. При чому шляхи для цього я завжди вибираю нестандартні, вигадливі. Звідси і бажання навчитися роботи щось нове: вишивати, шити, майструвати, малювати, фотографувати, обробляти відео, ремонтувати оргтехніку, вивчати іноземну мову…

Я – не лише вчитель математики, бо ще досі відчуваю себе ученицею, яка постійно прагне дізнатися якнайбільше, зробити щось новеньке, перевірити свої знання та вміння, спробувати свої сили  в новому амплуа.

Я  в постійному пошуку. Я вчуся. Весь час. У життя.

ЗАСТАВНА001